+48 536 331 661 kontakt@lataj-balonem.pl

O nas

Doświadczenie, profesjonalizm, satysfakcja.

Latamy i świadczymy usługi reklamowe na terenie całego kraju dostosowując się do oczekiwań klienta. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów i ich satysfakcję zabiegając o odpowiednie warunki i oprawę lotu balonem.

Bazyli Dawidziuk

Szef pilotów. Pilot instruktor,  wieloletni i aktualny członek Polskiej Balonowej Kadry Narodowej, Mistrz Polski 2015. Uczestnik balonowych mistrzostw świata w Brazylii i Japonii, balonowych mistrzostw Europy na Węgrzech. Brał udział w zawodach w USA, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Iranie, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Litwie, Łotwie, Białorusi, Maroko. Dwukrotny uczestnik legendarnego Pucharu Gordona Bennetta balonów gazowych. Uczestnik American Challenge – Mistrzostw USA balonów gazowych.

Jerzy Czerniawski

Pilot instruktor balonowy i sterowcowy, egzaminator państwowy. W swojej karierze sportowej pięciokrotny Mistrz Polski, były trener Balonowej Kadry Narodowej, uczestnik wielu imprez balonowych w świecie m.in. Japonia, Indie, USA, Brazylia, delegat Polski do Międzynarodowej Komisji Balonowej. 

Rimas Kostiuškevičius

Pilot instruktor. Balonowy Vice Mistrz Świata rozgrywanych w Japonii, balonowy Vice Mistrz Europy rozgrywanych w Polsce. Pilot zajmujący 8 miejsce w rankingu światowym FAI. Jako pilot uczestniczył na zawodach kontynentach Ziemi.

Denis Dawidziuk

Pilot. Członek polskie balonowej kadry juniorów. Mistrz Polski juniorów balonów na ogrzane powietrze. Uczestnik  Balonowych Mistrzostw Świata juniorów w 2016 r.(Litwa) i w 2018 r. (Polska).

Ponad

Lokalizacji

Zadowolonych klientów

Lat w branży

Odbytych lotów

zasmakuj w lataniu

 i wzleć z nami wyżej

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji lotów