REKLAMA NA BALONIE

Balon jest unikatowym nośnikiem reklamy. Zauważalny jest przez wiele osób znajdujących się na obszarze wykonywania lotu. Przez swą wyjątkowość zapada w pamięć obserwatorom. Wiele osób wykonuje zdjęcia balonu, dzięki czemu treść reklamy trafia w obieg  na portalach społecznościowych, informacyjnych, internecie itp. Reklama na balonie może być  doskonale wykorzystana, bądź wkomponowana  w kampaniach reklamowych firm kierujących się tą formą promocji. Tą formę marketingu można również wykorzystać jako nagrodę dla klientów, pracowników, bądź podczas eventów firmowych. Balon doskonale wkomponowuje się w reklamę podczas licznych targów, wystaw, imprez, czy też wydarzeń promocyjnych.

 

REKLAMA STACJONARNA NA POWŁOCE BALONU

Balon na ogrzane powietrze jest nośnikiem reklamy dającym ogromne możliwości. Logo firmy lub nazwa produktu w przypadku reklamy stacjonarnej umieszczona jest na powłoce trwale. Tego typu balon może zostać wykorzystana jako forma promocji podczas wielu wydarzeń  będąc trwale przytwierdzona do ziemi, bądź unosząc się na linach na wysokość kilkudziesięciu metrów. Posiadanie reklamy na powłoce balonu świadczy o innowacyjności danej firmy. Loty balonem logiem lub marką produktu mogą zostać wykorzystane do nagradzania najlepszych partnerów, klientów, czy też pracowników.

 

REKLAMA NA POWŁOCE BALONU – EKSPOZYCJA ZMIENNA

W naszej flocie znajduje się specjalnie przystosowany balon dający możliwość umieszczania reklamy na powłoce balonu. W powłoce balonu znajdują się specjalne taśmy umożliwiające przyczepianie i zdejmowanie reklamy. Na naszym balonie jesteśmy w stanie umieścić cztery reklamy (każda o powierzchni 40 m2) o łącznej powierzchni 120 m2. Reklama jest szyta przez wyspecjalizowaną firmę w tym zakresie. Ta forma reklamy może zostać wykorzystana podczas wielu imprez, targów, wydarzeń, eventów jako ekspozycja przytwierdzona do ziemi, bądź unosząca się na linach na wysokość kilkudziesięciu metrów.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości wykorzystania reklamy na balonie skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy Ci informacji.